Wsparcie materialne i finansowe

Moje 1,5% podatku

Nieustannie niesiemy pomoc w ramach ewakuacji medycznej pacjentów z Ukrainy. Jeśli chcesz nam w tym pomóc, zachęcamy do przekazania 𝟭,𝟱 % Twojego podatku dla naszej Fundacji. Numer KRS: 𝟬𝟬𝟬𝟬𝟰𝟯𝟲𝟬𝟭𝟮.
Od tego roku na wybraną przez Ciebie Organizację Pożytku Publicznego możecie przekazać 1,5% podatku, a nie 1%, jak to miało miejsce do tej pory.
Dzięki Twoim podatkom, jak również niezależnym darowiznom, mamy środki na działalność Fundacji, za co pozostajemy Tobie bardzo wdzięczni!

Wsparcie finansowe

Gorąco zachęcamy zarówno do jednorazowych, jak i regularnych darowizny na konto Fundacji. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za niewielkie comiesięczne wpłaty, rzędu 5, 10 złotych. Pomagają nam zaplanować działalność Fundacji. Stałe zlecenia oraz jednorazową pomoc prosimy kierować na ten sam rachunek Fundacji: 22 2490 0005 0000 4530 3371 6401. Darowizny na przekazywane na konto można na koniec roku odpisać od podatku.

FANIMANI.PL

Fundację można wspierać robiąc zakupy internetowe poprzez portal fanimani.pl – w ofercie są prawie wszystkie znane duże sklepy. Wystarczy wejść na tę stronę, wybrać sklep w którym chcesz zrobić zakupy i dalej wszystko będzie wyglądało jak zwykle. Z tą drobną różnicą, że sklep przekaże część dochodu na rzecz naszej Fundacji.

Darowizny rzeczowe

Szczególnie potrzebne są nam:

Wszystkiego tego zużywamy ogromne ilości podczas szkoleń!